השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  כך תבצעו תיקון צנרת ללא חפירה

  לפעמים קורה שהיום לא עובר חלק. ככל שעובר הזמן, הבית לא נהיה צעיר יותר ומתחילות תקלות שונות, כמו נזילות, רהיטים שנשברים וסתימה של ביוב. כשיש סתימה של ביוב, לפעמים זה יכול להיות תהליך ארוך ומייגע, וכמובן גם יקר. התהליך הארוך גורם לכך שרבים רק חוששים מתקלה שכזו, למרות שהיא ברת תיקון בקלי קלות. אצלנו, אבי שלצר בע"מ, תקבלו חווית שירות אחרת. האינסטלטורים המוכשרים והמיומנים שלנו משתמשים במכשירים המתקדמים ביותר כמו רובוטים ומצלמות ביוב על מנת לבצע תיקון צנרת ללא חפירה. בזכות אותם מכשירים טכנולוגיים, העבודה הופכת להיות יסודית, יעילה, מהירה ומסודרת הרבה יותר, וכמובן כל זה במחיר מעולה.

  תיקון צנרת ללא חפירה בעזרת מצלמת ביוב

  כשמדברים על תיקון צנרת ללא חפירה, ודאי שמתכוונים בטוח שירות האינסטלציה של אבי שלצר בע"מ. השירות נעשה בעזרת מצלמות הביוב החדשניות שלנו, שגורמות לשירות להיות יותר יסודי, יעיל, מהיר ונקי מאשר שמשתמשים ללא מצלמה. אז איך זה עובד? כשמזהים את הבעיה, מיד מתקשרים אלינו ושירות הלקוחות הזמין שלנו ידאגו לכם לאינסטלטור בהקדם האפשרי. כשהוא מגיע, דבר ראשון שהוא עושה זה מכניס את מצלמת הביוב לצנרת. המצלמה, שמצלמת 360 מעלות, קולטת את המרחב שלה באיכות מעולה ואחרי מעט תמונות אפשר להבין בדיוק איפה מקור הבעיה, מה הוא מקור הבעיה ובזכות הניסיון של האינסטלטורים הם ידעו בדיוק איך לטפל בבעיה. בעת הטיפול, הם עושים בדיוק מה שצריך, עם הכלים המתאימים וכמובן כל זה ללא חפירה. אם לא היו מצלמות, מרבית זמנם של האינסטלטורים היו הולכים על ניסוי וטעיה וזמן יקר היה מתבזבז ללא שום התקדמות.

  איתכם לאורך כל הדרך

  ישנן חברות אינסטלציה רבות ברחבי הארץ אך מעטות הן כמו אבי שלצר בע"מ. אנחנו, עושים תיקון צנרת ללא חפירה, בעזרת המכשירים הטכנולוגיים שלנו כמו רובוטים משוכללים ומצלמות לביוב. בזכות אותם מכשירים טכנולוגים, השירות המעולה של האינסטלטורים ושירות הלקוחות, מאות הלקוחות המרוצים והממליצים וכל זה במחירים מעולים הם אלה שהופכים אותנו לחברה המובילה בתחום האינסטלציה.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   מצלמת ביוב

   זוכרים את הימים הנוראיים בהם הייתם בוהים באינסטלטור שהזמנתם, זוחל לתוך פתח הביוב בגינה כדי להצליח לאתר...

   קרא עוד
   צילום מערכת ביוב

   צילום מערכת קווי ביוב נדרש בנסיבות שונות. הוא מספק תמונת מצב של המערכת ללא צורך בחדירה פיזית אליה...

   קרא עוד
   מצלמה לאינסטלציה

   מצלמה לאינסטלציה נועדה לצילום צנרת ביוב פרטית או אזורית. הצילום נעשה על ידי מצלמת סיב אופטי המצויה בקצה...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים