השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  צילום צינורות הביוב שלכם בעזרת מצלמה מיוחד

  צילום קווי ביוב נדרש לצורך קבלת תמונת מצב על הנעשה במערכות אלו. נזקקים להם אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ובעצם, כל מי שברשותו קיימת מערכת ביוב. הצורך הנ"ל קיים מאחר ואין דרך טובה אחרת לצפייה במערכת המותקנת מתחת לאדמה. הרצון לקבל תמונת מצב זריזה מסייע לקבלת החלטות אופרטיביות שונות. ניתן להיעזר בחברת "אבי שלצר בע"מ" בעלת הידע והניסיון.

  מצלמה לצנרת ביוב – איך מתפעלים אותה?

  מצלמת ביוב יכולה להיות מצלמת סיב אופטי בקצה צינור גמיש אותה מחדירים לקווי הביוב או רובוט זעיר הנע על גלגלים ומצלם. טווח הצילום יכול להגיע ל-300 מטר. מי האסלות על המוצקים שבהם מתנקזים מהבית אל בריכת הביוב הקרובה ביותר בחצר. כל המערכת מורכבת מסדרת בריכות המחוברות אלו לאלו בקווים ישרים. בריכות הביוב רחבות ועמוקות והתעלות היוצאות מהן פתוחות ומתחברות בהמשך לצנרת סגורה המועברת בתוך האדמה. המערכות עשויות מבטון או מפלסטיק קשיח אשר עמיד למשקל ולחצים. קו הביוב הפרטי מתחבר אל הציבורי והטיפול בו הינו באחריות בעל הנכס. קווי הביוב האזוריים רחבים יותר ומותאמים לקליטת כמויות רבות של נוזלים. מה שקורה הוא שכל העבודות והבדיקות נעשים דרך הבריכות.

  נדגיש כעת, כי הסתימות עלולות להיווצר עקב חדירת שורשים פנימה מסדקים או שברים שנוצרים עקב בלאי, תאונה, חבלה וכדומה. הם מתרחבים בצנרת ויוצרים בהדרגה פקק אשר מונע מעבר נוזלים ומוצקים. ריבוי סתימות בפרק זמן קצר עלול להעיד על פגיעה במערכת וכדי לאבחן זאת משתמשים במצלמות מיוחדות אלו. הם שולחות את התמונות אל צג המצוי בידי המפעיל. כדאי מאוד לעשות זאת כאשר פותחים את הסתימות והקו נקי כי אז ניתן לקבל תמונות טובות וברורות. לאור הממצאים ניתן לקבל החלטה לגבי תיקונים מקומיים או שיקום כללי.

  שירות מהיר ומקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "אבי שלצר בע"מ" בעלת המוניטין. צילום מהיר ויסודי בעזרת מצלמת ביוב 360 ימנע חשיפת הקווים על ידי כלים הנדסיים וחפירות, ובמקרים רבים, תוכל החברה אף לסייע בשיקום מפגעים שהתגלו במערכת. כל אלו תורמים, כמובן, לחיסכון עצום בכספים ובזמן.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   צילום קווי ביוב

   באילו מצבים צילום קווי ביוב יוכל להועיל לנו? במצבים של סתימות ונזילות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. היעילה...

   קרא עוד
   צילום צנרת ביוב

   הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכך צילום קווי ביוב הפך יעיל יותר; רובוטים ייעודיים יבצעו את...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים