התקשרו עכשיו:

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

  תיקון צנרת ביוב ללא הרס

  תיקון צנרת ביוב ללא הרס

  תיקון צנרת ביוב ללא הרס אפשרי ורצוי בסיטואציות מסוימות. היתרון שלו הוא בכך שהוא חוסך את הצורך בהחלפת צנרת ביוב. ניתן לעשותו ביעילות וברמה גבוהה כך שהתיקון יחזיק זמן רב. יש צורך לצלם תחילה את הצנרת כדי לקבל תמונת מצב אמיתית על מה שקורה בה. "אבי שלצר בע"מ  – צילום וחידוש צנרת ללא חפירות" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  תיקון צנרת ביוב ללא הרס – חיסכון כספי

  תיקון צנרת ביוב ללא הרס חוסכת עקירת מרצפות, החלפת צנרת לחדשה ועלויות גבוהות. תקלות צנרת המצויה מתחת לבלטות עלולות להיווצר מבלאי, תאונה, חבלה ועוד. מדובר, בעיקר, על סדקים המאפשרים חדירת שורשים ויצירת סתימות. במקרים אחרים נוספים זולגים נוזלים החוצה ויוצרים ריחות רעים ובלתי נסבלים. את המערכת מצלמים בעזרת מצלמת סיב אופטי. הסיב הקשיח מוחדר פנימה ובקצהו המצלמה השולחת תמונות את מסך המצוי בידי המפעיל. לאחר שמזהים את הסדקים אזי מתכננים את התיקון. הוא נעשה על ידי החדרת בלון מיוחד שעליו יריעות פיברגלס. את הבלון מנפחים באמצעות מכשור מיוחד והיריעות נדבקות היטב לצנרת מהצד הפנימי. לאחר שהן מתייבשות הן מספקות איטום יעיל.

  תיקון צנרת ביוב חיצונית

  המערכת החיצונית מורכבת מבריכות המחוברות ביניהן בצנרת סגורה. היא עלולה להינזק עקב תאונות, חבלות, בלאי וכדומה. במקרים מסוימים, ניתן להחדיר לתוכה שרוול מיוחד אשר נדבק למקום הסדוק. הוא מספק איטום יעיל ופותר את הבעיה לטווח ארוך. תיקונים אלו אינם עוזרים במקרים של שברים גדולים, קריסת צנרת בקנה מידה רחב וכדומה. כאן יהיה צורך בשיקום כללי או החלפת המערכת לחדשה. ניתן למצוא מערכות מפלסטיק קשיח או בטון.

  שירות מקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מחברת "אבי שלצר בע"מ  – צילום וחידוש צנרת ללא חפירות" בעלת המוניטין הרב. היא משרתת לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים, ממשלתיים ואחרים. השירות המקיף כולל ייעוץ, תיקונים ברמה גבוהה, צילום קווי ביוב, הקמת מערכות מהיסוד ועוד. הכול במחירים ובתנאים נוחים. ברשותה צוות מיומן המגיע לכל מקום עם ניידות שירות מאובזרות. השירות כולל תגובות מהירות לקריאות דחופות.

  תיקון צנרת ביוב

  תיקון צנרת ביוב

  תיקון צנרת ביוב נדרש בסיטואציות שונות. התקלות הנפוצות ביותר הן סדקים בצנרת ואחריהן שברים בחלקי צנרת. קיימים מספר סוגי תיקונים המוצעים בהתאם לחומרת הבעיה. על מנת לקבל תמונת מצב מבצעים צילום פנימי על ידי מצלמות המוחדרות פנימה. "אבי שלצר בע"מ  – צילום וחידוש צנרת ללא חפירות" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  תיקון צנרת ביוב – יעיל ומקצועי

  תיקון צנרת ביוב נעשה בשיטות שונות. מערכת הביוב הינה סמויה מהעין ושקועה מתחת לקרקע. הצינורות המובילים מהאסלות הינם בעלי קוטר רחב ומסוגלים לקלוט שפכים ומוצקים קטנים. הן מתקנות מתחת לריצוף. סדקים בצינור כזה יש לתקן, אחרת, חודרים שורשים, זולגים נוזלים היוצרים גם ריחות רעים ועוד. אחד התיקונים הנפוצים הוא החדרת בלון פנימה. על הבלון מודבקות יריעות פיברגלאס עמידות. את הבלון מכניסים לאחר שמנקים את הצנרת ומצמידים אותו לאזור הסדוק. מנפחים אותו באמצעות ציוד מיוחד והוא נדבק מהצד הפנימי. לאחר התייבשותו הוא מספק איטום יעיל. הטלאי הנוצר עמיד לאורך זמן בפני כימיקלים, חומצות ועוד. היתרון בתיקון כזה בכך שהוא נעשה ללא הרס. הוא מייתר את הצורך בהחלפת צנרת הכרוכה בשיפוץ המקום וכעלויות ניכרות.

  תיקון צנרת ביוב עם שרוול

  תיקון אחר לצנרת ביוב חיצונית נעשה באמצעות שרוולים מיוחדים המוחדרים פנימה ומודבקים לאזור הפגוע. צנרת ביוב חיצונית קשה יותר לתקן והדבר אפשרי רק במקרים מסוימים. כאשר נוצרים שברים גדולים והמערכת הרוסה לא יהיה מנוס משיקום כללי שלה כולל החלפתה לחדשה. ניתן לבנות אותה מחדש מבטון או מפלסטיק קשיח. לכל סוג של חומר יש יתרונות משלו וניתן לקבל ייעוץ לגבי האחת המתאימה לכל מבנה וסיטואציה.

  אבי שלצר בע"מ – תיקן צנרות ביוב

  "אבי שלצר בע"מ  – צילום וחידוש צנרת ללא חפירות" הינה חברה בעלת מוניטין ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי הניתן עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, צילום, תיקונים, הקמת מערכות מהיסוד ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מביצוע פרויקטים וממתן שירותים אחרים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח נזק: פרטי, עסקי, ציבורי ואחר.

  להצעת מחיר אטרקטיבית

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני