השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מצלמת ביוב

  זוכרים את הימים הנוראיים בהם הייתם בוהים באינסטלטור שהזמנתם, זוחל לתוך פתח הביוב בגינה כדי להצליח לאתר את מקור הסתימה שיש כרגע בבית שלכם? אנו גאים להכריז – הימים הללו נגמרו! מצלמת ביוב הינה החידוש האחרון בכל הקשור לאיתור ופתרון סתימות ונזילות בביוב; בלי לכלוך, בלי מאמץ, בלי הרס. המצלמה מחוברת לרובוט זעיר המוחדר למערכת הביוב (לאחר שבוצעה שאיבה כמובן), הנשלט מרחוק ומספק תמונה ברורה של המצב.

  השלבים בעבודה עם מצלמת ביוב

  בדומה לרופא הזקוק לטכנולוגיה כדי להבין מה קורה בפה של המטופלים שלו, וכפי שמצלמות האבטחה מאפשרות למאבטחים לשמור על בטחון העוברים והשבים, כך גם מצלמת ביוב מייעלת את עבודתו של האינסטלטור, והופכת את המשימה לפשוטה הרבה יותר. כיצד מתבצע התהליך? 

  • נכנסים לצנרת – השלב הראשון הוא החדרת המצלמה לצנרת. המצלמה המתקדמת מאפשרת מבט של 360 מעלות בזמן אמת, וכך מייעלת את תהליך איתור התקלות.
  • מפענחים את התקלה – מבט קצר בצילומים שהתקבלו יעניק לבעלי המקצוע את האפשרויות לפענח את מקור הבעיה, ולתכנן את דרך הפעולה לתיקונה.
  • דו"ח ממצאים – בסוף העבודה מקבלים הלקוחות את הסרטון המצולם על גבי דיסק, וכן דוח תקלות מפורט למקרה שיזדקק לאלו למטרת תביעה או פיצויים, ועוד.

  אבי שלצר בע"מ שמים סוף לתקלות!

  עוד משנת 1990, עסק אבי שלצר בצילום צנרות וחידושן. בשנת 2002 אסף את הצוות המקצועי שלו והקים את חברת אבי זלצר בע"מ המספקת פתרונות מתקדמים ויעילים לסתימות, נזילות ושאר אי נעימויות העלולות להתרחש בצנרת שלנו. בעזרת המכשור המתקדם ביותר, יפענח הצוות במהירות את מקור הבעיה, ויעניק לכם פתרון מהיר ועמיד לאורך זמן. אל תתפשרו על הנוחות שלכם, צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג להחזיר אתכם לשגרה במהירות.

  מצלמה לביוב

  בימים עברו, פומפה ומפתח צינורות היו מספיקים לאינסטלטורים על מנת לבצע את עבודתם במלואה. הבעיה היא, שלא תמיד היה ניתן לפתור כל תקלה וברוב הפעמים היה מדובר בעבודה פיזית קשה, הכרוכה בהוצאות גבוהות, קירות שבורים ומרצפות זרוקות לכל עבר. כיום אינסטלטורים מוצלחים מחזיקים באמתחתם מצלמה לביוב שמונעת מהם את כל הבלגן הכרוך בשיטות העבודה הקלאסיות, ומאפשרת עבודה חלקה ונעימה, ללא הרס, מאמצים ובלגנים מיותרים.

  הצוות המקצועי של אבי שלצר בע"מ יגיע לעומק הבעיה

  אם אתם עדיין קוראים שורות אלו, אתם ודאי זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מומחה. נעים מאוד, אנו בחברת אבי שלצר בע"מ מצוידים במכשור הטכנולוגי המתקדם והמתוחכם ביותר; החל מרובוטים, עזרים משוכללים, ציוד תיקונים יעיל המאפשר לבצע את כל העבודות ללא חפירה וללא הריסות. תהליכי העבודה מתועדים באמצעות רובוטים אליהם מחוברות מצלמות בעלות ראש מסתובב, המספקות תמונה ב-360 מעלות, המסוגלות לעבוד בזוויות חרושתיות. במהירות ובמקצועיות, נאתר את מקור הבעיה, ונטפל בה ברמה הגבוהה ביותר.

  מצלמת ביוב – לאתר את בעיה בקלות

  מדי בוקר אנו מתעוררים עם חיוך על הפנים – עם המבט קדימה לעבר יומנו העמוס. במקביל לכך, ישנם אירועים בלתי צפויים אשר יכולים לפתע לשבש את שגרת יומנו – כאשר ליקויים בצנרת הביוב הינם גורם משמעותי. במילים אחרות, כאשר נוצרת סתימה או נזילה תהיה לכך השפעה רבה על המשך היום; השפעה אשר תאלץ אותנו לפנות אל הכורמים המוסמכים ולבקש את עזרתם בנושא.

  בטרם עובדים אלו יתחילו בעבודת התיקון, יהיה עליהם לאתר בראש ובראשונה את מיקומו המדויק של הליקוי. לכך, נדרש ציוד מתקדם ואיכותי – כאשר מצלמת ביוב משמשת כדוגמא בולטת. החל מהחדרתה של המצלמה לתוך הצנרת, איתור התקלה והפענוח שלה ועד תכנון דרכי התיקון – כך ניתן יהיה להגיע לתוצאות הרצויות ללא כל בעיה.

  במקביל לכל זאת, ולאור העובדה כי הפתרון צריך להיות מותאם לסוג הבעיה, יש לפנות אל בעלי מקצוע בעלי ניסיון משמעותי; עובדים בעלי התמחות משמעותית המתבססת על הפתרונות המתקדמים ביותר. בבואכם לחפש אחר מומחים אלו, רצוי להסתייע בהמלצות ולהתרשם מהדף העסקי.

  מצלמת ביוב

  בדיקת ביוב אורכת בדרך כלל רק כמה דקות, וזה נעשה בעזרת מצלמת ביוב מקצועית וחדשנית. איש צוות מוסמך של חברת אבי שלצר בע"מ יתפעל מצלמת ביוב מיוחדת וגמישה המעבירה תמונות ווידאו לתצוגה. לאחר מכן, המצלמה עוברת דרך הצנרת של הבית שלכם כדי לבדוק צינורות ביוב וצינורות תת קרקעיים אחרים לאיתור פגמים, נזקים או בעיות אחרות. ההליך כולו אורך בדרך כלל לא יותר משעה. לאחר מכן יודיעו לכם על ממצאיו של הדו"ח המפרט את מצב קו הביוב של הבית שלכם.

  סימנים שאתם צריכים לבדוק את הניקוז שלכם בעזרת מצלמת ביוב

  לפני שאתם עוברים דירה או קונים בית, כדאי לדעת ממה להיזהר ומהם הסימנים שעשויים להצביע על כך שאתם צריכים לעשות בדיקה עם מצלמת ביוב. לפניכם רשימה של כמה מהסימנים הנפוצים ביותר לכך שמשהו לא בסדר במערכת הביוב:

  קו ביוב נסדק- בשום מקרה אסור להמעיט בערכו של כל סדק גלוי לעין במערכת הביוב.

  מים עומדים- המשמעות יכולה להיות צנרת ביוב פגומה או שבורה, או סתימה רצינית.

  הבית בן מעל 25 שנים- בבתים שנבנו לפני יותר מ-25 שנה ולא בוצע החלפת צנרת, הצנרת עשויה להיות מחומרים לא עמידים כמו היום, אשר יכלו להינזק עם הזמן.

  כתמי דשא ירוקים מאוד או תחב- זהו סימן אופייני לדליפת ספיגה או ביוב. מי ביוב, בשל הרכבם, הם דשן יעיל שיכול לקדם את צמיחת הצמחים. אם אתם רואים חלקת צמחיה בריאה אך חשודה, במיוחד אם היא נמצאת במקום לא אופייני או קרוב לפתחי הביוב, כדי לערוך בדיקת ביוב.

  למי כדאי לפנות לביצוע בדיקת ביוב?

  גם אם אף אחת מהבעיות המצוינות מעלה אינה קיימת, מומלץ לבצע בדיקה עם מצלמת ביוב. בעיות קו ביוב קלות עשויות להיות ללא תסמינים או שמאוד קשה לאתר אותן, אבל אם הן מחמירות, התיקון יכול לעלות אלפי שקלים. כדי להימנע מאי נעימות זו, וכדי לא להיות מופתעים כאשר אתם עוברים לבית חדש או רוכשים דירה, אל תוותרו על בדיקת הביוב בעזרת מצלמה איכותית וחדשנית. להזמנת הבדיקה בכל שעה שנוח לכם, צרו קשר עם אבי שלצר בע"מ.

  מצלמה לביוב

  מערכות הביוב והניקוז הינן מערכות המונחות מתחת לאדמה בעומק של עד 10 מטרים. הבעיה העיקרית היא העובדה שצנרת המיועדת להפעלה ארוכת טווח ממוקמת מתחת לתשתית המפותחת של העיר. תיקון תעלות ביוב מחמיר משמעותית את מצב הסביבה העירונית, גורם אי נוחות לתושבים, שלא לדבר על עלות עבודות התיקון. בדיקה של צנרת ביוב עם מצלמה לביוב המשמשת להמחשת המצב היא הפתרון לרוב הבעיות של ניטור מצב הביוב. חברת אבי שלצר בע"מ מתמחה כבר מעל 25 שנה באיתור נזילות ופגמים בצנרת, ותיקונם ללא חפירה.

  מהי בדיקת ביוב בעזרת מצלמה?

  אם אתם חושבים על רכישת בית, יש לכם הרבה על הראש. מניהול משא ומתן ועד העסקת אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם לבחור את הבית הטוב ביותר עבורכם. אבל זה לא אומר שאתם צריכים להתעלם מאחד מההיבטים הנשכחים אך החשובים ביותר של בדיקת הבית שאתם שוקלים לקנות. בדיקות ביוב בדרך כלל אינן חלק מבדיקת בית רגילה, אך הן חשובות לא פחות. במקרה זה חשוב להזמין בדיקת מצלמה לביוב כדי לוודא כי הצנרת תקינה ולא תזדקקו בעוד תקופה קצרה לשלם סכום כסף לא מבוטל על החלפת צנרת ישנה או לא תקינה.

  מצלמה לביוב- מטרת מערכות בקרה חזותית

  בדיקה בעזרת מצלמה לביוב היא פעולת בדיקה טכנולוגית הפותרת מספר בעיות המתעוררות במהלך שימוש במערכת הביוב. ניתן לשלב בדיקה ויזואלית באמצעות מצלמת וידאו עם תהליכים טכנולוגיים נוספים של תחזוקה או תיקון צנרת.

  כדי שמערכות הניקוז והביוב שלכן יפעלו ללא תקלות יש לבצע אבחון על בסיס קבוע. רוב המערכות של הניקוז משתמשות בצינורות מחומרי יצור שונים אשר בהתאמה יכולים לסבול מהפגמים הבאים:

  • קורוזיה, וכתוצאה מכך קילוף בטון והרס של החלק העליון של הצינור;
  • נזק לחלק התחתון של התעלה עקב זרימת נוזל עם חול וחומר שוחק אחר;
  • חסימות;
  • נזק מכני;
  • ירידת לחץ באזור החיבורים של הצינורות עקב תנועת קרקע או שינוי מפלס מי התהום.

  על סמך תוצאות הבדיקה מתקבלת החלטה על אפשרות תיקון בטכנולוגיה ללא חפירה. אם אתם זקוקים לבדיקת הצנרת שלכם ללא חפירה, הזמינו את השירות המקצועי של אבי שלצר בע"מ.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   צילום צנרת ביוב

   הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכך צילום קווי ביוב הפך יעיל יותר; רובוטים ייעודיים יבצעו את...

   קרא עוד
   צילום קווי ביוב

   באילו מצבים צילום קווי ביוב יוכל להועיל לנו? במצבים של סתימות ונזילות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. היעילה...

   קרא עוד
   החשיבות של מעבדה מקצועית לצילומי צנרת וביוב

   התמחות בעבודות אינסטלציה עם מצלמת ביוב

   בזכות מצלמת ביוב תוכלו לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בהתאם. נדמה כי תחום האינסטלציה עבר שינויים רבים לאורך השנים האחרונות, כאשר כיום עומדים לרשות המומחים פתרונות מתקדמים. וזאת, כאשר שימוש במצלמת ביוב הינו חלק מרכזי בשגרת עבודתם. בהתאם, כדי שניתן יהיה לאתר ביעילות את הליקויים והמפגעים במערכות הניקוז שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 2002, חורטת על דגלה את ערכי המצוינות, האמינות והמקצועיות. זאת ועוד, תוך מתן ייעוץ וליווי הלקוחות שלב אחר שלב – עד התוצאה הרצויה.

   כדי להגיע לעובי הקורה ולפענח את הבעיה, מומלץ להיעזר במצלמת ביוב. כך, ניתן יהיה להתאים את הפתרון הרלוונטי – ולחזור לשגרה במהרה. שירותים מקצועיים אלו ורבים אחרים תוכלו לקבל מחברת אבי שלצר בע"מ, המתמחה בצילום וחידוש צנרת ללא חפירות.

   מצלמת צנרת ביוב

   אין דבר נורא יותר מבוקר בו אנו מגיעים לעבודה ומגלים כי המשרד מוצף, או לחילופין נתקלים בריח נוראי המקבל את פנינו בפתיחתו של יום העבודה. מצלמת צנרת ביוב הינה בדיוק מה שהאינסטלטור שתזמינו זקוק לו על מנת להצליח לפענח בדיוק את מקור התקלה המטרידה שמונעת מכם לשתות את הקפה של הבוקר שלכם באווירה רגועה ושלווה, לפני שעוד יום לחוץ מתחיל.

   הצוות המקצועי של אבי שלצר בע"מ יחזירו אתכם לשגרה במהירות

   תקלות אינסטלציה עלולות להוות מטרד נוראי שלא רק מערער את שגרת היום יום שלנו, אלא עלול אף לפגוע בבריאותנו. חברה המציעה שירותי איתור ותיקון תקלות אלו, השואפת להוביל בתחומה חייבת להחזיק במכשור המתקדם ביותר. אנו בחברת אבי שלצר בע"מ שמנו לנו למטרה להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, ללא צורך בהרס קירות ומרצפות. הציוד שלנו כולל רובוטים מתקדמים, מצלמות ברזולוציה גבוהה, ואלמנטים נוספים שהופכים את העבודה שלנו לטובה ביותר. אנו עומדים לרשותכם לכל עניין ובעיה, כך שתוכלו להיות בטוחים שכשאתם בוחרים בנו – תחזרו לשגרה שלכם במהירות.

   מצלמת צנרת ביוב מתקדמת

   אבי שלצר בע"מ הינה בין חברות האינסטלציה המובילות בישראל. החברה מחזיקה בציוד חדיש ומתקדם, בין היתר מצלמת צנרת ביוב רובוטים משוכללים, עזרים שונים וציוד תיקונים המאפשרים לבעלי המקצוע לבצע את עבודתם ללא חפירות. המצלמות המתקדמות מציגות תמונה ב-360 מעלות בזמן אמת, ומסוגלות להגיע גם לפינות החשוכות ולזהות את המפגעים הקטנים ביותר. בין היתר עוסקת החברה ב:

   • איתור מפגעים במערכות ביוב.
   • איתור ליקויים במערכות ביוב חדשות.
   • איתור ותיקון נזילות בצנרות.
   • איתור ליקויים במערכות ניקוז של מי גשמים בבתים פרטיים ובנייני דירות.
   • חפירה והרקה של בורות שופכין.
   • תיקון וחידוש צנרות ללא חפירות והרס.
   • צילום צנרות.
   • ועוד.

   סיוע מקצועי וחסר פשרות בעזרת מצלמת צנרת ביוב

   באמצעות מצלמת צנרת ביוב ניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה בדיוק מרבי. בין אם מדובר בסימני עובש, נזילה או שמא מדובר בהיבטים אחרים – סימנים ויזואליים אלו מעידים על קיומם של מפגעים בצנרת הביוב. לאור כל זאת, מומלץ לפעול בהקדם. כלומר, כדי למנוע מצב בו הבעיות הנקודתיות הופכות לחמורות בהרבה, יש לפנות אך ורק אל המומחים: חברת אבי שלצר בע"מ. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום צילום הצנרת. וזאת, לאור העובדה כי היא נעזרת בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. מעבר לכך, עובדי החברה מחזיקים בניסיון רב, מקפידים על כל פרט ופרט, אחראיים ואמינים.

   בדומה להיבטים אחרים בחיינו, כאשר מתעוררת בעיה וצנרת הביוב נשחקת ומשפיעה על היום-יום שלנו – יש לפתור את התעלומה. כיצד? על ידי יצירת קשר עם חברת אבי שלצר בע"מ. החל מאיתור מפגעים וליקויים במערכות הביוב, צילום צנרות מים, תיקון וחידוש הצינורות ללא חפירה ועוד – צוות עובדי החברה מספקים פתרונות משמעותיים ומקצועיים ביותר.

   לאתר את הליקוי בהצלחה עם מצלמת צנרת ביוב

   לעיתים, אנו לוקחים זאת כמובן מאליו אבל תחזוקה שוטפת בביתנו היא הכרחית. לצד עבודות צביעה, ניקיון וכן הלאה, חשוב לא פחות ואף יותר לוודא כי מערכת הביוב פועלת היטב. חוששים שמא הצנרת שלכם חורקת או פגומה? חשוב לשמור על ערנות ולזהות את הסימנים השונים. בין אם מדובר בכתמי עובש, סימני רטיבות או שמא מדובר בהיבטים אחרים – ברגע שהם מופיעים יש לפנות אל מומחים בתחום האינסטלציה.

   לאורכו של שיתוף פעולה זה, יש בראש ובראשונה לאתר את מקור הבעיה. בין אם מדובר ביצירת חורים בצנרת או שמא מדובר בסתימות או עיוותים אחרים – כדי לברר מה הוביל ליצירתו של המצב הנוכחי, על בעלי המקצוע להסתייע בציוד הבא: מצלמת צנרת ביוב. על ידי שימוש במצלמה זו, תתאפשר גישה נוחה לצנרת ובדיקתה באופן המקיף ביותר.

   בין אם באמצעות רובוט או על גבי כבל, את המצלמה יחדירו המומחים לקווי הביוב, יאתרו את הבעיה ויתאימו לה את הפתרון המתאים.

   אילו תקלות נוכל לאתר בעזרת מצלמה לביוב מקצועית?

   הזמנים השתנו והטכנולוגיות השתפרו, וכעת אינסטלטורים רבים מעדיפים להחזיק לצדם רובוטים שיבצעו את העבודה עבורם, ללא כל מאמץ, כשהתוצאות אפילו טובות יותר מבעבר. הרובוטים מצלמים את הצנרת בעזרת מצלמה לביוב המחוברת אליהם, ומשגרים תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה לאיש המקצוע, כך שבמהירות יוכל לגבש תכנית פעולה בהתאם לתוצאות שהעלה הרובוט:

   • מצלמה לביוב תאפשר לנו לאתר תקלות וסתימות שנגרמו כתוצאה מגושי שומן, חדירת שורשי עצים, גופים זרים שנתקעו בצנרת ועוד.
   • איתור צינורות סדוקים או שבורים, חורים ופגמים נוספים הפוגעים בתפקוד הצנרת ודורשים תיקונים או החלפות במידת הצורך.
   • במידה וישנה סטייה של הצינורות בשל בעיות בקרקע או הצטברות גופים שמזיזים את הצינורות, המצלמה תוכל לזהות אותם.
   • זיהוי חלודה, קורוזיה, ועוד.

   מצלמה לביוב שתעזור לכם לחזור שגרת חיים במהרה

   השימוש בציוד כדוגמת מצלמה לביוב הולך וגובר לאורך השנים האחרונות. וזאת, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות. זרם המים בביתכם איננו פועל כרגיל? נוצרה סתימה במערכת הביוב של העבודה? כך או כך, כדי שניתן יהיה לטפל בכך היטב ולחזור לשגרה במהירות כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אבי שלצר בע"מ. שירותיה המקצועיים של חברה זו כוללים, בין היתר, איתור ליקויים במערכות ביוב קיימות וחדשות, ביצוע עבודות סקר של קווי ביוב ועוד. כל זאת, תוך הקפדה על סטנדרט עבודה גבוה.

   לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות המרשימות של השנים האחרונות, מומחים רבים בתחום האינסטלציה יכולים לאתר תקלות ולטפל בהן היטב – מבלי להרוס רצפות או אריחי אמבטיה. כדי שגם אתם תוכלו לחזור לשגרת חיים נעימה, יש ליצור קשר עם חברת אבי שלצר בע"מ.

   מצלמה לביוב – לאתר את הבעיה ולהציע פתרון

   בסיומו של יום עבודה נוסף, אנו חוזרים לביתנו שמחים ומאושרים. כעת, אנו יכולים לראות את משפחתנו, לנוח ולאגור כוחות ליום חדש. עם זאת, לעיתים קרובות יכולות להופיע בעיות; ליקויים אשר ישפיעו על שגרת יומנו לשלילה. החל מסימני רטיבות על הקירות, ריח לא נעים בחדרים או שמא מדובר בסימנים אחרים – ייתכן ומערכת הביוב איננה פועלת היטב. בהתאם, בין אם מדובר בסתימות או בנזילות, כדי שניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה ולחזור שגרת עבודה, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בצילום מערכות אלו.

   כאשר אנו מדברים על צילום לביוב, הכוונה היא בין היתר אל מצלמה הפועלת ב-360 מעלות. נדגיש כי סוג מצלמה זה מחזיק ביתרונות רבים; יתרונות הכוללים למשל מגוון זוויות צילום מרשימות. כמו כן, יש ביכולתה של מצלמה זו לחדור לסדקים ותעלות שונים. כך, ניתן לפענח ביעילות את הבעיה ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

   כדי להתחיל בתהליך העבודה מוקדם ככל הניתן, יש לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים. לאורך פגישת הייעוץ, יהיה עליכם להסביר את מהות הבעיה. בהתאם לכך, המומחים יבדקו ויציעו את הפתרון המומלץ ביותר.

   מצלמת ביוב מקצועית

   מצלמת ביוב מקצועית מסוגלת לצלם בתוך מערכת הביוב ולשלוח תמונת ברורות אל מפעיליה. השירות הזה נדרש בנסיבות שונות, ולרוב, כאשר יש חשד שיש ליקויים במערכת. נזקקים לו אנשים פרטיים, מוסדות ציבור, עסקים, רשויות עירוניות ועוד. היתרון הרב של הצילום הוא בקבלת תמונת מצב מעודכנת במהירות וללא חדירה פיזית למערכת. חברת "אבי שלצר בע"מ" מתמחה בנושא.

   שירות מקצועי

   מומלץ לעשות צילום הקו על ידי מצלמת ביוב מקצועית לאחר שהקו נקי מסתימות וכדומה. כך ניתן לקבל מושג על מצבו ולתכנן תיקון חלקי או שיקום כללי. צילום נדרש גם לצורך הגשה לרשויות המקומיות לקראת קבלת היתרי בנייה. נציגי הרשות מבקשים לוודא שהמערכת תקינה. בחסרת "אבי שלצר בע"מ ניתן לקבל שירות מקצועי עם יחס אדיב.

   מצלמת ביוב מקצועית – עיקרון ההפעלה

   מצלמת ביוב מקצועית מופעלת על ידי מומחים לנושא ולמעשה בשלט רחוק. ניתן למצוא שני סוגי מכשירים כאלו. האחת היא מצלמת סיב אופטי אשר מותקנת בקצה צינור גמיש. השנייה היא אחת המותקנת על רובוט זעיר הנע על גלגלים. המכשירים הללו מוכנסים פנימה ומסוגלים לצלם ולשלוח את התמונות אל צג המצוי בידי המפעיל. טווח הבדיקה הינו ארוך ומגיע עד ל-300 מטר. במקרים רבים, אין ברירה אחרת כי החלופה הוא חפירה באדמה אל הנקודות החשודות בצנרת. לא תמיד ניתן לדעת מיקומן המדויק מה שגורם להתעסקות רבה ומיותרת בנושא.

   מערכת הביוב עצמה קולטת אליה את כל המים המשומשים מהבית ומזרימה אותם למערכת הביוב האזורית. היא נועדה לספיקת נוזלים רבה והצנרת בה מותאמת בקוטרה גם למוצקים. היא בנויה מבריכות גדולות נפח ועמוקות המחוברות ביניהן בצנרת. מכל בריכה יוצאת תעלה פתוחה אשר מתחברת בהמשך לצינור סגור. המערכת עשויה מבטון או מפלסטיק קשיח ומסיבי העמיד ללחצים ולמשקל. מעל הצנרת מונחת האדמה. התקלות הנפוצות ביותר בה הן סתימות שורשים המצליחים לחדור דרך סדקים ושברים קיימים והמתרחבים בהמשך. במקרים רבים, נוספים אליהם רגבי אדמה ואבנים הנכנסים דרך שברים. כאשר הסתימות חוזרות בהפרשי זמן קצרים אז החשד הוא שהמערכת הרוסה בחלקה.

   בית תוכנה לקידום אתרים