השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מצלמת ביוב 360

  כל אחד מאיתנו מודע לאי הנעימות שיוצרות סתימות או נזילות במערכת הביוב שלנו, עד לרמה של השבתת אורח החיים השגרתי. כחלק מהציוד המתקדם העומד לרשותם של אינסטלטורים בימינו, מצלמת ביוב 360 מאפשרת לא רק לאתר את הבעיה בקלות, אלא גם לתעד את כל הדרך עד אליה, וליצור תמונה מקיפה של המצב הנוכחי במערכת הביוב כולה.

  מצלמת ביוב 360 מעלות למבט מקיף על מערכת הביוב

  חברות רבות פועלות בשוק ומציעות שירותי אינסטלציה ללקוחותיהן. אבי שלצר בע"מ מחזיקה באמתחתה מצלמת ביוב 360 בדגמים שונים המתאימים לפתרון מגוון תקלות. המצלמה מתעדת את מערכת הביוב בדרכה אל התקלה עצמה, וכן מציגה תמונה ברזולוציה גבוהה של התקלה. בנוסף לכך, למצלמה זו מספר יתרונות נוספים:

  • טכנולוגיית אל-הרס – בעבר, היה צורך כמעט תמידי בהריסת קירות או ריצופים במטרה לאתר את מקור תקלות האינסטלציה. כחלק מפיתוחי טכנולוגיות האל-הרס, הרובוטים הזעירים נוצרו כך שיכולו לחדור אל כל מערכת צינורות, ולאפשר מבט על המערכת כולה, מבלי להרוס ולשבור דבר.
  • פתרון מותאם אישית – הטכנולוגיות שברשותנו מאפשרות לנו לנתח ביעילות כל מקרה לגופו, ולהעניק ללקוחותינו פתרונות המותאמים לבעיה הספציפית שלהם. יש לזכור שאופן הטיפול בבעיה במשרד לדוגמא, יהיה שונה בתכלית מהטיפול בבעיה בבית פרטי.

  מצלמת ביוב 360 – אומרים להתראות לריחות הרעים

  הצפות, ריחות בעיתיים, ועוד – גורמים לקושי בניהול שגרת החיים ומהווים מטרד סביבתי הפוגע באיכות החיים שלנו. המכשור המתקדם של חברת אבי שלצר בע"מ מסייע לזהות את המיקום המדויק של הבעיה, ולפתור אותה במהירות וביעילות המרבית. לאחר שנפתור את הבעיה, תקבלו מאיתנו את סרטון התיעוד של המצלמה, למקרה שתזדקקו להוכחה מוצקה על מנת לקבל פיצויים ולהוכיח את חפותכם בפני גורמים רלוונטיים. איכות החיים שלכם חשובה לנו, ולכן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עניין, ולהיפרד לשלום מהריחות הרעים!

  להקפיד על סטנדרט עבודה גבוה עם מצלמת ביוב 360

  יתרונותיה של מצלמת ביוב 360 הם רבים. לעיתים קרובות, שגרת יומנו מופרת על ידי ריחות לא נעימים, סימני עובש ורטיבות לצד סימנים חשודים אחרים. במקום להתעכב ולחכות ליום אחר, מומלץ לאתר את מקור הבעיה ולהתאים עבורה את הטיפול הרלוונטי. בין אם מדובר בנזילה, סתימה או ליקויים אחרים בצנרת הביוב, כל שעליכם לעשות הוא לפנות בהקדם אל חברת אבי שלצר בע"מ. צוות עובדי החברה מתמחים בעבודות צילום של מערכות ניקוז. זאת ועוד, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר מבלי לבצע חפירה כלל וכלל.

  לאורך השנים, צנרת הביוב נשחקת ומתבלה. בשל כך, נוצרים ליקויים שונים הבאים לידי ביטוי בין היתר בשברים, חורים, סתימות וכן הלאה. בהתאם, כדי שניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה במדויק ולתקן אותה במקצועיות, יש ליצור קשר עם חברת אבי שלצר בע"מ. עובדיה של חברה זו פועלים בשקיפות מלאה תוך שמירה על סטנדרט עבודה גבוה.

  מצלמת ביוב 360 – להעניק מענה מקיף ומקצועי

  ליקויים ומפגעים שונים בתחום האינסטלציה הם החשש הגדול ביותר שלנו. בין אם מדובר במים מלוכלכים הזורמים לתוך החצר, ריחות לא נעימים העולים מחדרי הבית או שמא מדובר בסימני רטיבות על הקירות – בזכות היבטים אלו ייפול האסימון ונבין כי צנרת הביוב שלנו איננה פועלת כרגיל.

  במקביל, כדי שנתמודד היטב עם מצב זה, עומדות בפנינו אפשרויות מתקדמות ביותר – כאשר שימוש במצלמת ביוב 360 היא המרכזית בהן. מצלמה זו מחזיקה ביתרונות רבים. ראשית כל, באמצעותה, אין צורך להרוס קירות, אריחים ורצפות, להיפך. על ידי שימוש במצלמה זו ניתן להגיע לכל סדק ופינה מבלי ליצור הרס מיותר, לקבל מבט מקיף על האזור הרלוונטי ולאתר את מקור הבעיה ביעילות.

  כמו כן, באמצעות מצלמה זו ניתן יהיה להתאים את הפתרון לסוג הליקוי. הרי כל מקרה לגופו! בהתאם, בין אם מדובר בבית פרטי, בניין משרדים או שמא מדובר בנכס אחר – חשוב להתאים את הטיפול המקצועי והמקיף ביותר.

  מצלמת ביוב 360

  תחזוקה שוטפת של צנרת ובדיקות ביוב יכולות לעזור לכל עסק להימנע מתיקוני צנרת ביוב יקרים או החלפת הצנרת לגמרי. כבעלי עסק, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם עושים את העבודה הכי טובה שלכם ומספקים שירותים או מוצרים איכותיים ללקוחות שלכם. עם זאת, אם מערכת האינסטלציה של העסק שלכם אינה פועלת כהלכה, זה עלול לפגוע משמעותית בניהול העסק שלכם באופן תקין. ידיעת מצב הצינורות שלך באמצעות מצלמת ביוב 360 ותחזוקה שוטפת יכולה למנוע בעיה לפני שהיא מתרחשת. עם זאת, אם יש לכם בעיות בקו הביוב, אנשי המקצוע של חברת אבי שלצר בע"מ המשתמשים במצלמות וידאו מסחריות יכולים להסתכל לתוך הצינורות שלכם באמצעות מערכת וידיאו במעגל סגור ולבדוק אותם לאיתור דליפות, סתימות, חסימות, צמיחת שורשים או בעיות אחרות.

  איך עובדת בדיקה עם מצלמת ביוב 360?

  כדי לבדוק את קו הביוב של העסק שלכם, טכנאי מיומן יכניס מצלמת ביוב 360 מקצועית לצנרת שלכם ויבדוק את הקו על ידי ביצוע השלבים הבאים:

  תחילה איש המקצוע ינקה את פתח הביוב כדי שהכנסת המצלמה תהיה קלה יותר. לאחר מכן הוא יחדיר את המצלמה דרך פתח הביוב לצינור. המצלמה קטנה ומזינה בשידור חי מערכת וידיאו במעגל סגור באמצעות כבל סיבים אופטיים, מה שמאפשר לטכנאי לראות את החלק הפנימי של הצינור. במהלך תהליך הבדיקה צוות המומחים יוכלו לראות אם הצינורות שלכם בזמן אמת, ולהבין האם הם שבורים, סדוקים או חסומים על ידי הצטברות שיער, שומן או צמחים אורגניים כמו שורשי עצים. לאחר שהמצלמה עברה לכל אורך הצינור, הסרטון נבדק וניתנת המלצה לפעולות הנדרשות.

  אילו בעיות יכולה לזהות מצלמת ביוב?

  מצלמת ביוב 360 יכולה לזהות מספר בעיות בצנרת שלכם, כולל:

  • חסימות או מכשולים
  • קריסת קווי ביוב
  • קורוזיה
  • צינורות סדוקים או שבורים
  • חיבורים לא תקינים בין הצינורות
  • חדירת שורשים ועוד

  למבנים מסחריים הכוללים הכנת מזון או עיבוד יש בעיות ביוב ייחודיות. צנרת ביוב יכולה להיסתם עקב הצטברות לכלוך תעשייתי או שומן בחלק הפנימי של הצינורות. בעוד שסתימות עלולות להיגרם כתוצאה מתחזוקה לא טובה ולא בהכרח משבר או סדק. גם במקרה זה מצלמת ביוב תוכל להראות את הבעיה, ואיש המקצוע ידע כיצד לפתור אותה ללא צורך בחפירה. לפרטים נוספים ולביצוע בדיקת ביוב בעסק שלכם, צרו קשר עם אבי שלצר בע"מ.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   צילום קווי ביוב

   באילו מצבים צילום קווי ביוב יוכל להועיל לנו? במצבים של סתימות ונזילות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. היעילה...

   קרא עוד
   צילום צנרת ביוב

   הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכך צילום קווי ביוב הפך יעיל יותר; רובוטים ייעודיים יבצעו את...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים