התקשרו עכשיו:

צור קשר

להצעת מחיר אטרקטיבית

  מצלמה לאינסטלציה

  מצלמת צנרת ביוב

  מצלמה לאינסטלציה נועדה לצילום צנרת ביוב פרטית או אזורית. הצילום נעשה על ידי מצלמת סיב אופטי המצויה בקצה צינור גמיש או באמצעות מצלמה המותקנת על רובוט זעיר הנע על גלגלים וטווח הצילום מגיע ל- 300 מטר. לשירותים אלו נזקקים אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור, רשויות מקומיות ועוד. באמצעות  הצילום ניתן לקבל תמונת מצב בנסיבות שונות. השירות הנ"ל הינו ייחודי ולכן מבוקש מאוד. ניתן להיעזר בחברת "אבי שלצר בע"מ" בעלת הניסיון בתחום.

  מצלמה לאינסטלציה – באילו נסיבות

  מצלמה לאינסטלציה נדרשת, לרוב, עקב תקלות וחשד שמערכת הביוב פגועה חלקית או הרוסה. במקרים אחרים הוא לצורך מיפוי שלה בעת הגשת תכניות. היא מיועדת גם לצילום מרזבים ועוד. היתרון שלה הוא, כמובן, ביכולת להיכנס ולהביט לתוך צנרת סגורה, זאת כאשר אין דרך טובה אחרת. כדי להבין את אופי העבודה יש להכיר את מערכת הביוב השייכת למבנה. לכל מבנה יש מערכת ביוב המורכבת מבריכות וצנרת המחברת ביניהן. הבריכות רחבות ועמוקות ומהן יוצאות תעלות פתוחות אשר מתחברות לצנרת סגורה המונחת מתחת לאדמה. קצה המערכת הוא בקווי הביוב האזוריים. המערכת מיוצרת מבטון או מפלסטיק קשיח ומסיבי. שתיהן עומדות בלחצים גבוהים בשל משקל האדמה. יחד עם זאת, הם עלולים להינזק מבלאי, תאונות, חבלות ולחצים אחרים.

  הסתימות עצמן נוצרות עקב חדירת שורשים דרך סדקים ושברים בצנרת. הם מתרבים בהדרגה ויוצרים חסימה. צילום קווי ביוב נדרש כאשר הסתימות חוזרות בזמן קצר מה שמעיד על כך שקיימת בעיה כרונית. רצוי לצלם לאחר פתיחת הסתימה וניקוי הקווים. כך ניתן לראות היטב את הסדקים והשברים הקיימים. המצלמות שולחות תמונות אל מסכים המצויים אצל המפעילים. קבלת תמונת המצב מאפשרת להחליט על התיקון הרצוי היכול להיות מקומי כמו תיקון סדקים, או שיקום כללי במקרים של חלקים הרוסים. לעיתים – החלפת כל הקו.

   

  שירות מקצועי

  חברת "אבי שלצר בע"מ" מספקת שירות מקצועי לכל לקוח. חשיבותו הוא במידע המושג במהירות, בדרכים קלות וללא הרס. במקרים רבים, היא יכולה לסייע גם בתיקון תקלות שונות. מומלץ להזמין שירותיה על פי הצורך.

  להצעת מחיר אטרקטיבית

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני